ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2018    /     MYSŁOWICE: Zebranie sprawozdawczo-wyborcze koła .    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

MYSŁOWICE: Zebranie sprawozdawczo-wyborcze koła .

              W dniu 02 marca 2018 r. w siedzibie koła terenowego SEiRP w Mysłowicach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, podsumowujące realizację przez władze koła zadań tak w minionym 2017 r. jak i w całym 4 letnim okresie kadencji.

Zebraniu przewodniczył Andrzej Makowski - I Viceprezes koła, a sprawozdania przedstawili: Prezes Mieczysław Skowron - sprawozdanie z działalności zarządu za miniony rok oraz za okres 4 leniej kadencji, Skarbnik Irena Rembek - sprawozdanie finansowe oraz Franciszek Gajdzik - sprawozdanie z prac komisji rewizyjnej.

Po dyskusji, sprawozdania oraz plan pracy wraz z preliminarzem budżetowym na kolejny 2018 r. przyjęte zostały jednogłośnie, co świadczy o właściwie nakreślanych i realizowanych kierunkach oraz obszarach działalności koła.

Ważnym punktem zebrania były wybory do władz koła na kolejną 4 letnią kadencję, wybór komisji rewizyjnej oraz kandydatów reprezentujących koło na VII Wojewódzki Zjazd Delegatów SEiRP.

Od 2018 r. nowo wybrany Zarząd koła nr 27 SEiRP w Mysłowicach liczy 11 osób i są to: Mieczysław Skowron - Prezes, Andrzej Makowski - I Viceprezes, Sylwia Romaniuk - Viceprezes, Irena Rembek - skarbnik, Aleksander Tarka - sekretarz oraz Teresa Smyrek, Zdzisława Stoksik, Anna Wieczorek, Krzysztof Debudaj, Edward Duliński i Janusz Masłowski jako członkowie Zarządu. W skład Komisji Rewizyjnej wybrani zostali Franciszek Gajdzik, Lechosław Kupczyk oraz Ryszard Padewski.

Oprócz spraw organizacyjnych chwilą ciszy uczczono pamięć koleżanek i kolegów, którzy w ostatnim czasie odeszli na tzw. "wieczną służbę", omówiono stan przygotowań do uroczystych obchodów 10 rocznicy powstania koła, oraz zaapelowano o przekazywanie
1% od podatku dochodowego na fundusz pożytku publicznego SEiRP, co wykorzystane zostanie na pomoc dla najbardziej potrzebujących koleżanek i kolegów.

Nowo wybranym władzom koła życzymy sukcesów i wytrwałości w społecznej służbie na rzecz i dla dobra innych oraz wszystkiego dobrego w życiu osobistym.

 

Zbigniew Ziomka

 

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET