ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     KATOWICE : Kolejna tura zbiórki podpisów.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

KATOWICE : Kolejna tura zbiórki podpisów.

Koło Miejskie nr 12 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Katowicach   w dniu dzisiejszym.tj .06.12.2017 r. w godz. od 12- 15 tej ponownie zbierało podpisy  poparcia dla OIU FSSM RP . W namiocie KOD przy Teatrze Śląskim w Katowicach dołączyli do nas : Prezes Zarządu wym.Koła- Ryszard Purzyński, członek Zarządu z SLD – Edward Dombrowski oraz stała ekipa członków SEiRP z Katowic,Bytomia i Tychów wraz z towarzyszącą nam 77 letnią mamą naszej koleżaniki represjonowanej Ustawą  represyjną z 16.12.2016 r..

Najbardziej wzruszającym momentem była wizyta ponad 80-letniej Pani Prawnik z Katowic,która przyszła nas wesprzeć w akcji zbiórki podpisów i zabrała listy do zbierania podpisów.

Mimo mniejszego ruchu i złej pogody zebraliśmy ok.200 podpisów. Dzisiaj większość podpisów uzyskaliśmy od osób młodszych.I to nas cieszy.

 

Koordynator

Śląskiego Komitetu Protestacyjnego FSSM RP

Ewa Macek

 

 

Projekt i wykonanie: InforpolNET