Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Piekary Śląskie Odwołany cykliczny rajd motocyklowy    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Piekary Śląskie Odwołany cykliczny rajd motocyklowy

Piekary Śląskie

 

Odwołany cykliczny rajd motocyklowy

 

Od ośmiu lat relacjonujemy udział członków naszego Koła nr 16 SEiRP w imprezie pod nazwą Odlotowy Rajd Motocyklowy, w którym udział biorą czynni funkcjonariusze służb mundurowych, emeryci tych służb oraz ich rodziny.

W rajdzie propagujemy zasady bezpiecznej jazdy, co łączymy ze zwiedzaniem za każdym razem innego rejonu naszego kraju a także, kwestujemy na rzecz potrzebujących dzieci najczęściej z rodzin funkcjonariuszy.

Pandemia pokrzyżowała plany organizacji zeszłorocznego rajdu. W tym roku, tj. 2021r sytuacja znowu się powtórzyła.

Niestety zakwaterowanie grupy ponad stu osobowej okazało się niemożliwe. W kwietniu uzyskaliśmy informację o odwołaniu rajdu, w związku z czym wielu z nas w grupach kilkuosobowych w planowanym terminie wyjechało na motocyklach w Polskę.

3 czerwca br Prezes naszego Koła Piotr Budzyń i Janusz Zarzycki wraz z małżonkami udali się w Pieniny. Po drodze zwiedziliśmy Pałac w Niepołomicach a w kolejnych dniach Ruiny Zamków i Beluard w Rożnowie, wyjątkowy Most Stacha w Znamirowicach , okolice Muszyny i Czorsztyna. Nacieszyliśmy oczy przepięknymi panoramami PIENIN I TATR przejeżdżając bezpiecznie w cztery dni ponad 850 kilometrów.

Bo przecież, DLA MOTOCYKLISTY ŻYCIE – TO JAZDA!

 

Opr. PB

Zdj. PB

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET