ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     ŚWIĘTOCHŁOWICE: Spotkanie opłatkowe.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

ŚWIĘTOCHŁOWICE: Spotkanie opłatkowe.

W dniu 16.07.2017 r. w restauracji "Willa Styl" w Świętochłowicach odbyło się spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów świętochłowickiego Koła SEiRP wraz z rodzinami.

Gościem honorowym był Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach insp.mgr Andrzej Brzozowski i jego zastępca kom.mgr Michał Sokołowski

Na wstępie spotkania Prezes Koła SEiRP w Świętochłowicach Dariusz Ciszczoń podziękował gościom za przybycie a na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach insp. mgr Andrzeja Brzozowskiego złożył życzenia wszystkim policjantom tut. jednostki z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Zaproszony gość Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach insp. mgr Andrzej Brzozowski podziękował emerytom i rencistom za zaproszenie oraz przekazał życzenia – zdrowych i spokojnych świąt od wszystkich czynnych policjantów.

Spotkanie było okazją do zapoznania wszystkich członków Koła nr 8 SEiRP z bierzącymi działaniami stowarzyszenia oraz okazją by w sposób uroczysty wręczyć dyplom honorowy i Odznakę Honorową Zarządu Wojewódzkiego SEiRP panu Waldemarowi Kostrzewa wieloletniemu działaczowi stowarzyszenia emerytów policyjnych. Dyplom Honorowy i odznakę wyróżnionemu wręczył Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach Piotr Stypa (który jest również członkiem Koła nr 8 SEiRP w Świętochłowicach ) i Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach insp.mgr Andrzej Brzozowski. Rocznica pięćdziesięciopięciolecia urodzin była również okazją do złożenia życzeń solenizantowi Krzysztofowi Soch. Życzenia na ręce solenizanta złożyli: Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach - Piotr Stypa, Prezes Koła nr 8 SEiRP w Świętochłowicach - Dariusz Ciszczoń oraz gość honorowy spotkania - Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach insp.mgr Andrzej Brzozowski.

Dalsza, już mniej oficjalna część spotkania upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze.

Zdjęcie nr 1 – Prezes Koła nr 8 SEiRP w Świętochłowicach Dariusz Ciszczoń wita zaproszonych gości i członków stowarzyszenia oraz przedstawia bierzące informacje o działaniach SEiRP.

Zdjęcie nr 2Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach Piotr Stypa i Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach wręczają wyróżnionemu Waldemarowi Kostrzewa Odznakę Honorową Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach.

Zdjęcie nr 3 – Zdjęcie pamiątkowe uczestników okolicznościowej uroczystości – od prawej:, Komendant Miejskim Policji w Świętochłowicach insp.mgr Andrzejem Brzozowski, Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach Piotr Stypa, wyróżniony Waldemara Kostrzewy, solenizant Krzysztofa Socha i oraz Prezes Koła nr 8 SEiRP w Świętochłowicach Dariusz Ciszczoń.

Zdjęcie nr 4 – Goście honorowi: Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach insp.mgr Andrzej Brzozowski, jego z-ca kom.mgr Michał Sokołowski wraz z Prezesem Koła nr 8 SEiRP w Świętochłowicach Dariuszem Ciszczoń

Zdjęcie nr 5 – wyróżniony Waldemar Kostrzewa odbiera gratulacje od kolegów emerytów Tadeusza Tinel i Piotra Łuczyka.

 

Tekst i zdjęcia Jerzy Kryczka

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET