Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Piekary Śląskie , Wczasy czerwiec 2021r.     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Piekary Śląskie , Wczasy czerwiec 2021r.

Piekary Śląskie , czerwiec 2021r.

 

Wczasy, wczasy i po wczasach

 

Jeszcze na początku czerwca 2021r. sytuacja pandemiczna była niepewna , a członkowie Koła nr 16 dosłownie każdego dnia dzwonili i dopytywali :

- czy wczasy w Niechorzu dojdą do skutku,

- czy będzie bezpiecznie ,

- czy nie będzie problemu z wyżywieniem.

Nie podejmowaliśmy żadnych nerwowych ruchów.Czekaliśmy.

15 czerwca otrzymaliśmy informację z ośrodka wczasowego, że jest bezpiecznie i poza ogólnymi zasadami nie wprowadzono żadnych dodatkowych obostrzeń, więc Niechorze zaprasza.

Nikt nie zrezygnował i 27 czerwca 47 członków naszego Koła wyjechało nad morze. Pogoda dopisała a jeden dzień lekkiego deszczu w połowie turnusu przyjeliśmy jako chwilę odpoczynku od upałów. Temperatura bałtyku w okolicy 20 stopni celcjusza pozwalała na liczne kąpiele, a ceny w lokalach wcale nie powalały jak to niejednokrotnie przekazywały media społecznościowe.

Tłok – no cóż, wiele osób nie wyjechało za granicę i postanowili spędzić wakacje nad polskim morzem , niemniej nawet na plaży wystarczyło odejść kilkadziesiąt metrów aby nie czuć tłoku. Wczasy bardzo udane i najważniejsze, że wszyscy cali i zdrowi powrócili do domu.

 

Opr. PB

Zdjęcia PB, TG

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET