Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Mysłowice: życzenia świąteczno - noworoczne    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Mysłowice: życzenia świąteczno - noworoczne

Z życzeniami świąteczno - noworocznymi u Jubilatów

 

Przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Mysłowicach w okresie przedświątecznym odwiedzili Jubilatów, członków Stowarzyszenia. Spotkania miały indywidualny, kameralny charakter. Tym razem z przyczyn związanych z pandemią zrezygnowano z uroczystego spotkania z udziałem członków i sympatyków Stowarzyszenia oraz zaproszonych gości.

Podczas spotkań złożono Jubilatom życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia, nadziei na lepsze jutro. Życzenia jubileuszowe przeplatały się z życzeniami świąteczno – noworocznymi, co w tym okresie zrozumiałe.

Jubilatom wręczono upominki. Jedną z dostojnych Jubilatek, Panią Teresę dodatkowo uhonorowano pamiątkowym dyplomem i wręczono bukiet róż.

Spotkania te były okazją do wspomnień oraz do rozmów na bieżące tematy nurtujące seniorów, w tym ewentualnych oczekiwań z ich strony kierowanych do Zarządu Stowarzyszenia.

 

 

Tekst i zdjęcia: Mieczysław Skowron ( prezes Zarządu Stowarzyszenia w Mysłowicach

 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET