Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     PIEKARY SLASKIE : IV zawody wędkarskie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

PIEKARY SLASKIE : IV zawody wędkarskie

To już po raz czwarty piekarskie Koło SEiRP zorganizowało zawody wędkarskie na stawie „Julianka” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

W dniu 24 maja z pełnym wyposażeniem wędkarskim, o wyznaczonej godzinie stawili się zawodnicy reprezentujący Koło nr 16 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych , Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich oraz Regionu IPA Piekary Śląskie. Gospodarz obiektu a jednocześnie główny sędzia - Prezes Koła Wędkarskiego MOSiR w Piekarach Śląskich pan Andrzej Dziwis, przedstawił zasady zawodów i przeprowadził losowanie stanowisk, na które udali się zawodnicy i po stosownych przygotowaniach przystąpili do rywalizacji. Po wyznaczonym czasie zważono ryby i podliczono punkty. W tym roku górą byli reprezentanci naszego Koła zdobywając dwa najwyższe miejsca na podium. Pierwsze miejsce zajął Tomasz Dudkiewicz, drugie Andrzej Pieczykolan a trzecie Michał Bulka. I tak jak zawsze, zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, ryby trafiły z powrotem do stawu a zawodnicy biesiadowali przy potrawach z grilla i tradycyjnej grochówce.

 

Tekst i zdjęcia : Piotr Budzyń

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET