Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Mysłowice:Jubilat    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Mysłowice:Jubilat

Z życzeniami u Jubilata

 

Przedstawiciele Zarządu Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Mysłowicach 21 maja 2021 roku odwiedzili w miejscu zamieszkania Jubilata, Kolegę Aleksandra Tarkę, który skończył niedawno 80 lat.

Zacny Jubilat przed 13. laty był członkiem – założycielem Stowarzyszenia w Mysłowicach. Nieprzerwanie pełni funkcję sekretarza Zarządu Stowarzyszenia, a ponadto prowadzi kronikę Koła.

Spotkanie miało indywidualny, kameralny charakter, w którym oprócz rodziny Jubilata uczestniczyli: Mieczysław Skowron, prezes Zarządu Stowarzyszenia w Mysłowicach wraz małżonką Aliną, Sylwia Romaniuk, sekretarz Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Stowarzyszenia w Katowicach wraz z mężem Jerzym, Andrzej Makowski, pierwszy wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia w Mysłowicach. Z powodu przyczyn związanych z pandemią zrezygnowano z uroczystego spotkania z udziałem członków i sympatyków Stowarzyszenia oraz zaproszonych gości.

Podczas spotkania złożono Jubilatowi życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia, miłości ze strony Najbliższych, szacunku ze strony przyjaciół oraz nadziei na lepsze jutro.

Jubilatowi wręczono upominki oraz dodatkowo uhonorowano pamiątkowym dyplomem.

Spotkanie to było okazją do wspomnień oraz rozmów na bieżące tematy nurtujące seniorów, w tym ewentualnych oczekiwań z ich strony kierowanych do Zarządu Stowarzyszenia.

Jubilat i jego zacna Rodzina podjęli gości tym, co mieli najlepsze w domu.

 

 

Tekst: Mieczysław Skowron ( prezes Zarządu Stowarzyszenia w Mysłowicach )

Zdjęcie: Justyna Tarka

 

 

Projekt i wykonanie: InforpolNET