Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Koło w Tarnowskich Górach: SPRZĄTANIE ŚWIATA    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Koło w Tarnowskich Górach: SPRZĄTANIE ŚWIATA

SPRZĄTANIE ŚWIATA W TARNOWSKICH GÓRACH”

 

26 września 2020 rok Prezes Koła SEiRP w Tarnowskich Górach Dariusz Radłowski i Jego Rodzina wspólne chwile poświęcili ” Sprzątaniu Świata „. Rodzinne sprzątanie swojego otoczenia jest pięknym, pożytecznym i edukacyjnym sposobem na spędzanie czasu. Żona Kolegi Radłowskiego, nauczycielka każdego roku wraz ze swoimi uczniami dba o czystość naszego środowiska organizując i propagując takie akcje. Tym razem Rodzina Radłowskich porządkowała teren lasów/Koszęcina w woj. śląskim. Zebrali 4 worki śmieci czyniąc naszą wspólną przestrzeń czystą .

Była to ich pierwsza rodzinna akcja . Spędzili czas ze sobą ale efekt podarowali nam wszystkim, którzy w Koszęcinie później spędzali czas. Dziękujemy.

Do tej formy aktywności zachęcamy wszystkich .

Tych ,którzy już to robią prosimy o podzielenie się swoimi wrażeniami i przesłaniem ,które Wam towarzyszy w aktywnym dbaniu o wspólną przestrzeń.

Mamy również nadzieje ,że ten pozytywny i piękny przykład aktywności naszego Kolegi Emeryta Mundurowego wyzwoli zaangażowanie innych Seniorów w „ochronę klimatu i dbałość o czystość lasów”.

Pamiętajcie

Dbamy o środowisko nie tylko w trakcie wielkich spektakularnych i medialnych akcji .

Róbmy to codziennie a piękne akcje organizujmy w gronie Przyjaciół i Rodziny.

 

 

Rzecznik ZOW SEIRP

W Katowicach

Beata Wójcik

 

Projekt i wykonanie: InforpolNET