ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     GLIWICE : Laury Knurowa    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

GLIWICE : Laury Knurowa

 

W dniu dzisiejszym (17 czerwca 2016) w Domu Kultury w Knurowie Szczygłowicach odbyła się uroczysta inauguracja obchodów Dni Knurowa podczas której wręczano „Laury Knurowa ''.

Laury Knurowa'' przyznawane są corocznie za wybitne działania rozsławiające miasto lub za działalność mającą wpływ na podniesienie poziomu życia mieszkańców miasta w różnych dziedzinach (gospodarka, kultura, służba zdrowia, sport, itp.), w kategorii osób fizycznych oraz w kategorii instytucji, podmiotów gospodarczych i innych jednostek organizacyjnych.

Gala była okazją, by wspomnieć i wyróżnić współpracę ze słowackim miastem Svitem, jaka narodziła się 24 lata temu z prywatnych relacji miejscowych komendantów policji w Knurowie Henryka Mikosza (obecnie prezesem koła SEiRP w Gliwicach) i w Svit Józefa Dluhy. Wyróżnienia dla Henryka Mikosza i Józefa Dluhy wręczył Prezydent Knurowa Adam Rams.

 

W.Zygała

 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET