Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     KOMUNIKATY    /     Plener „Jesień pod Czantorią”    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Plener „Jesień pod Czantorią”

w/s Pleneru „Jesień pod Czantorią” oraz zaproszenia

na wystawę prac twórców

W dniach od 17.10. do 25.10.2020 r. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło Miejskie z Katowic, którego Prezesem jest-Ryszard Purzyński organizuje Ogólnopolski Plener Plastyczny pod nazwą „Jesień pod Czantorią”. Na Plener ten zaproszeni zostali twórcy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców i Animatorów Kultury Tak Art Silesia w Tychach z Panem W-ce Prezesem –Arkadiuszem Konaszewskim oraz sympatycy, członkowie : Zarządu Oddziału Wojewódzkiego i Koła Miejskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Katowicach. Powyższa impreza objęta została Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Katowice – dr Marcina Krupa. Uczestnicy Pleneru zakwaterowani będą w Domu Wczasowym „Globus” w Ustroniu-Jaszowcu. Komisarzem Organizacyjnym wym. Pleneru jest W-ce Prezes Zarządu Koła -Ewa Macek, W pow. Plenerze, który ma charakter ogólnopolski weźmie udział 13 Twórców ( 11 artystów malarzy,1 pirograf i 1 poeta) wraz z osobami towarzyszącymi i członkami SE i RP. Ogółem Plener będzie liczył 30 osób.Twórcy z pewnością utrwalą w swoich pracach piękno architektury i przyrody gór Beskidów i jego okolic.

Na tej stronie w zakładce „z kól terenowych…” znajdują się sylwetki Twórców-uczestników Pleneru Plastycznego pt.” Jesień pod Czantorią”

Oraz zaproszenie

na wystawę prac twórców i sympatyków „Silesia TAK ART“ w dniach od 19.10. do 23.10.br. w GALERII w Ustroniu ul. Rynek 4 (Miejska Biblioteka Publiczna 1 piętro) w godz. od 9.00 do 15.00 i UROCZYSTY WERNISAŻ w dniu 24 października 2020r. o godz.10.00 podsumowujący dorobek OGÓLNOPOLSKIEGO PLENERU PLASTYCZNEGO pod nazwą „JESIEŃ POD CZANTORIĄ“ objętego Patronatem Honorowym .

 

Rzecznik ZOW SEiRP Katowice

Beata Wójcik


Projekt i wykonanie: InforpolNET