ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     PIEKARY SLASKIE : VII Turniej Strzelecki,    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

PIEKARY SLASKIE : VII Turniej Strzelecki,

W sobotę 27 sierpnia odbył się VII Turniej Strzelecki, organizowany wspólnie przez piekarskie Koło Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych i Region IPA Piekary Śląskie. Zawody jak co roku przeprowadzono na strzelnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Prezes Sekcji Strzeleckiej LOK Marian Wolski przed przeprowadzeniem instruktarzu do strzelań, wręczył Prezesowi Koła nr 16 SEiRP w Piekarach Śląskich Piotrowi Budzyń, medal XX lecia Sekcji Strzeleckiej LOK przy MOSIR w Piekarach Śląskich, jak podkreślił, chciał w ten sposób podziękować za kilkunastoletnią owocną współpracę. Zawody przeprowadzono w kategoriach mężczyzn, kobiet i młodzików, strzelając z kbks w pozycji leżącej, a poziom był tak wyrównany, że aby wyłonić zwycięzców trzeba było zarządzić dodatkowe strzelania.

W kategorii mężczyzn I miejsce zajął Zygmunt Zieliński; II miejsce Jarosław Józefowski; III miejsce Zdzisław Ponikiewski. W kategorii kobiet I miejsce Katarzyna Suszka; II miejsce Beata Wieczorek; III miejsce Agata Wieczorek. W kategorii młodzików I miejsce Szymon Józefowski; II miejsce Kewin Mazur; III miejsce Kamil Kaszuba. Zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy a wszyscy uczestnicy i instruktorzy, jeszcze długo po rywalizacji biesiadowali przy grillu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET