ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     TYCHY: ZEMSTA w Teatrze Słowackiego w Krakowie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

TYCHY: ZEMSTA w Teatrze Słowackiego w Krakowie

Członkowie i sympatycy tyskiego koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych teatralnie zakończyli rok.

W dniu 28.12.2017 r. duża grupa tyskich emerytów policyjnych wraz z żonami i sympatykami Koła wyjechała autokarem do cesarsko-królewskiego Krakowa gdzie złożyła wizytę w Teatrze im.J.Słowackiego, uczestnicząc w przedstawieniu „Zemsty” A.Fredry w reżyserii Anny Augustynowicz i wspaniałym wykonaniu krakowskich artystów czego dowodem były długotrwałe oklaski na zakończenie spektaklu.

Wracając z Krakowa w póżnych godzinach wieczornych, nastąpiła „przerwa w podróży” gdzie w Hotelu „PINOCY” w Lędzinach odbyło się spotkanie sylwestrowo-noworoczne przy kawie,ciastku i oczywiście lampce szampana. W trakcie spotkania prezes koła Tadeusz Szkarłat wraz z sekretarzem Mirosławem Gluzą zrobił miłą niespodziankę małżonkom Krystynie i Marianowi Kuczmińskim wręczając im piękny bukiet kwiatów z okazji obchodzonej w tym dniu 43 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego a wszyscy uczestnicy spotkania odśpiewali sympatycznej parze Jubilatów tradycyjne „sto lat”, było też „gorzko ,gorzko”.

Wizytą w krakowskim teatrze zakończona została działalność tyskiego Koła w 2017 roku, a co przyniesie Nowy Rok?

„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba” – jak to powiadał

Rejent Milczek!

 

Tekst: Tadeusz Szkarłat

Zdjęcia : Stanisław Duszyński

 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET