ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     PIEKARY ŚLĄSKIE: Diamentowe Gody    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

PIEKARY ŚLĄSKIE: Diamentowe Gody

Rocznicę 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili w tym miesiącu członkowie naszego Koła Helena i Eugeniusz Gorzędowscy.

Byli jedną z pięciu par obchodzących Diamentowe Gody, którzy zostali zaproszeni na uroczystość do Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich. Małżonkowie z rąk prezydent Sławy Umińskiej-Duraj otrzymali pamiątkowe dyplomy i kwiaty.

"Spotykamy się po tylu latach waszego szczęśliwego dnia i wyglądacie dokładnie tak, jak wtedy, bo ciągle jest w was to uczucie, rozgrzewające ciepło wewnętrzne. Życzę wam zdrowia, abyście byli wsparciem dla waszych dzieci, wnuków, być może prawnuków, aby młodsze pokolenia korzystały z waszych rad. Życzę wam dalej miłości, abyście potrafili czerpać radość z drobiazgów – mówiła prezydent Sława Umińska-Duraj."

Jubilaci razem z prezydent Piekar Śląskich i z kierownik piekarskiego USC Anitą Rabsztyn po oficjalnej części uroczystości udali się na wzniesienie toastu i poczęstunek.

 

Tekst Piotr Budzyń

Zdjęcia UM Piekary Śl

 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET