Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     KOMUNIKATY    /     ARCHIWUM    /     Rok 2019    /     Wybory do parlamentu K o m u n i k a t 1    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Wybory do parlamentu K o m u n i k a t 1

 

K o m u n i k a t  1

 

13 października 2019 odbędą się Wybory Parlamentarne. W tym dniu przy pomocy oddanego głosu zadecydujemy, kto będzie zarządzał naszym wspólnym domem, POLSKĄ.

Pójście na wybory to nie tylko nasz obowiązek, ale przede wszystkim przywilej.

Żyjemy nie tylko dla siebie. Wiedzieliśmy o tym każdego dnia, wychodząc na służbę i z narażeniem życia i zdrowia realizując nasze zobowiązanie wobec społeczeństwa przypieczętowane ślubowaniem.

Teraz jesteśmy emerytami, inwalidami, rencistami. Jednak nadal pamiętamy o tym , że żyjemy nie tylko dla siebie. Więc niech każdy z nas, myśląc o swojej przyszłości, ale również, a może przede wszystkim o przyszłości swoich dzieci, wnuków ,rodzin, przyjaciół czy sąsiadów pójdzie 13 października i odda swój głos . Pamiętając, że lata temu zdecydowaliśmy się służyć społeczeństwu. Rozejrzyjcie się wokół siebie czy ktoś w Waszym otoczeniu nie potrzebuje pomocy, by skorzystać z przywileju wyborczego.

Wszystkich, którzy pragną wziąć udział w wyborach, jednak obawiają się, że nie będą w miejscu, gdzie znajdują się na listach wyborczych, informujemy, że do 11 października we właściwym Urzędzie Miasta/Gminy można uzyskać zaświadczenie, które upoważnia do głosowania w dowolnym miejscu.

 

13 października widzimy się przy urnach wyborczych

 

 


Projekt i wykonanie: InforpolNET