Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     KOMUNIKATY    /     dotyczy - artykuł Bożeny DUNAT    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

dotyczy - artykuł Bożeny DUNAT

Komunikat 2.11.2020r.

Piszą o nas

 

W zakładce „Piszą o nas „ umieściliśmy artykuł Bożeny DUNAT „Kaczyński i stare kobiety”.

Wstrząsający zapis skutków Ustawy zwanej przez jednych” dezubekizacyjną” , przez innych „represyjną” . Tak naprawdę mówimy o skutkach zmian do ”Ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym…..”.

Znajdziemy tam mały fragment zmagań z trudami życia osoby doskonale znanej naszemu środowisku. Mowa o naszej Wieceprezesce ZOW SEiRP Katowice oraz Koła nr 12 SEiRP Katowice Ewie Macek.

Wszyscy zmagając się z trudami codzienności zapominamy ,że wśród nas są osoby , które walczą o honor i godne życie w imię pamięci służby swojej lub członka rodziny .

Proszę, zapoznajcie się Koleżanki i Koledzy z artykułem opisującym m.in. codzienne życie Koleżanki Ewy Macek, która pomimo trudnej sytuacji- opisanej w tym artykule – walczy zarówno o honor ale pamięta również o tym , że seniorom potrzebny jest drugi człowiek i zaspokojenie potrzeb kulturalnych na które nie starczało niejednokrotnie czasu w trakcie naszej aktywności zawodowej.

Za to to wszystko możemy podziękować Jej oddając głos na nią w ramach „Plebiscytu 100 najbardziej wpływowych Kobiet woj. Sląskiego”(wszystkie n/t informacje w artykule temu poświęconym w zakładce aktualności.

 

Rzecznik ZOW

SEiRP Katowice

Beata Wójcik


Projekt i wykonanie: InforpolNET