ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2018    /     Czechowice Dziedzice. Spotkanie świąteczno noworoczne.     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Czechowice Dziedzice. Spotkanie świąteczno noworoczne.

  W dniu 15 grudnia br. w restauracji  SANTANA odbylo się tradycyjne spotkanie przedświąteczne członków Koła nr 14 w Czechowicach -Dz. wraz z małzonkami. Wśród zaproszonych gości znaleźli się :prezes Koła SEIRP w Tychach Tadeusz Szkarłat wraz z małzonką oraz prezes Koła w Bielsku Białej Aleksander Cegielski. 

          Oprócz wzjemnego złożenia sobie życzen   była też okazja do przekazania przez prezesa najświeższych informacji z  posiedzenia Zarządu Wojewódzkiego w Katowicach a także wczesniejszego Krajowego zjazdu Delegatów. Uczestnicy z dużym zainteresowaniem  zapoznali się także z wyłożoną Kroniką Koła.  Po części oficjalnej  i  kolacji na którą podano tradycyjnego karpia  - do późna toczyły się rozmowy  na tematy prywatne ale także związane z aktualną sytuacją emerytów w województwie i w kraju.

 Tekst/Zdjęcia: E.Lesiewicz

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET