Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Czechowice Dziedzice :MAJÓWKA    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Czechowice Dziedzice :MAJÓWKA

MAJÓWKA

w Kole Nr 14 w Czechowicach Dziedzicach

 

 

W dniu 21 maja br. Zarząd Koła nr 14 w Czechowicach -Dz. zorganizował imprezę integracyjno - sportową , na strzelnicy w sąsiedztwie urokliwych plenerów Bielskiego Parku Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji. Impreza była okazja do spotkania ponad 40 członków Koła z rodzinami oraz zaproszonych gości z zaprzyjaźnionych kół w Tychach i Bielsku Białej . Prezydium ZOW SEIRP w Katowicach reprezentował kol. Tadeusz SZKARŁAT.

 

Tradycją już stało się że Zespół strzelecki :PLUTON” naszego koła pod nadzorem kolegi Leszka GASZCZYKA posiadającego uprawnienia sędziowskie, przygotował w formie rekreacyjnej a więc dostępnej dla każdego uczestnika spotkania, zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej tj. pistoletu PNM na dystansie 10 metrów

 

Po zakończeniu zawodów - wręczenia dyplomów przy aplauzie pozostałych uczestników dokonał prezes Koła Edward LESIEWICZ w towarzystwie sędziego zawodów i tak:

  • wśród panów tytuł zdobył Mariusz TOBOŁA

    ( miejsce drugie Jerzy Wierzejski, trzecie Andrzej Siuda)

  • a wśród pań Alicja LESIEWICZ

    ( miejsce drugie Alicja Wierzejska i trzecie Krystyna Micorek)

  •  

Prezes dziękując za przybycie i uczestnictwo poinformował o najważniejszych wydarzeniach z życia Stowarzyszenia w ostatnim roku, w tym nadal obowiązującym przedłużeniu kadencji władz Stowarzyszenia z uwagi na trwający stan zagrożenia epidemicznego.

Z dużym zainteresowaniem obecnych spotkała się informacja, że poluzowanie obostrzeń epidemiologicznych daje szanse na zorganizowanie po 2 letniej przerwie rekreacyjnej 2 dniowej wycieczki w malownicze okolice Międzybrodzia. Wyjazd planowany jest na drugi weekend września br .

 

Dalsza część spotkania tradycyjnie toczyła się przy muzyce i degustacji poczęstunku, a po tak długiej przerwie w spotkaniach, tematów do rozmów nie brakowało. Spotkanie zakończyło się w późnych godzinach wieczornych przy nadspodziewanie pięknej pogodzie.

 

Tekst /E. Lesiewicz/ Zdjęcia M. Kolek/

 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET