ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     CIESZYN: Święto Policji 2016    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

CIESZYN: Święto Policji 2016

W dniu 21 lipca 2016 r. funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie spotkali się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie. na uroczystym apelu z okazji Święta Policji. Na uroczystości wśród zaproszonych gości byli m innymi: Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, Jan Chrząszcz pierwszy wicewojewoda śląski, przedstawiciele władz samorządowych miast i gmin powiatu cieszyńskiego, przedstawiciele instytucji, z którymi cieszyńscy policjanci współpracują na co dzień.

Tradycyjnie nie zabrakło emerytów i rencistów policyjnych. Podczas uroczystości wyróżniającym się funkcjonariuszom wręczono odznaczenia i awanse na kolejne stopnie służbowe.

W swoich wystąpieniach zarówno zastępca komendanta wojewódzkiego policji jak i komendant powiatowy policji – mł. insp. Jacek Bąk złożyli podziękowania policyjnym emerytom za trud, poświęcenie i przygotowanie młodego pokolenia do pełnienia policyjnej służby.

W imieniu emerytów i rencistów policyjnych cieszyńskiego Koła życzenia złożył komendantowi powiatowemu, prezes koła - Józef Hanzel.

Tekst Józef Hanzel

 

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET