ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     TYCHY: Podpisanie porozumienia z Kołem Miejskim w Katowicach.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

TYCHY: Podpisanie porozumienia z Kołem Miejskim w Katowicach.
 
W dniu 16.11.2017 r. Koło Miejskie SEiRP w Katowicach obchodziło XXV rocznicę działalności. Z tej okazji w Centrum Konferencyjno-Restauracyjnym „Club 99” w Katowicach odbyła się uroczystość związana z tą rocznicą którą zaszczycili między innymi prezes Zarządu Głównego SEiRP Antoni Duda, prezes ZW SEiRP Piotr Stypa oraz wiceprezesi Mieczysław Skowron, Edward Lesiewicz i Edward Krzysztofik a także prezesi Kół Terenowych z Bytomia, Gliwic, Tychów i Nowego Sącza. Obecni byli również przedstawiciele Policji, Biura Poselskiego i Urzędu Miejskiego w Katowicach. Podczas uroczystości zaproszeni goście oraz zasłużeni członkowie Koła zostali obdarowani pamiątkowymi medalami Koła.
W trakcie tej miłej uroczystości zostało podpisane Porozumienie o współpracy między Kołem Miejskim Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych nr 12 w Katowicach a Kołem nr 3 SEiRP w Tychach, które podpisali prezesi Kół Ryszard Purzyński i Tadeusz Szkarłat. Porozumienie to dotyczy między innymi wzajemnej współpracy w integracji naszego środowiska poprzez wspólne organizowanie imprez kulturalno-oświatowych, sportowych i integracyjnych. Po zakończeniu oficjalnych uroczystości nastąpiła część taneczna, podczas której do tańca przygrywał członek wspierający z tyskiego Koła. Była to bardzo udane spotkanie okolicznościowe.
Tekst: Tadeusz Szkarłat
Zdjęcia: Koło Miejskie nr 12 SEiRP Katowice
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET