ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     CIESZYN: Spotkanie opłatkowe    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

CIESZYN: Spotkanie opłatkowe

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i u progu Nowego Roku, w dniu 16.12.2017r w Rest Pod Dębem w Cieszynie spotkała się 60 osobowa grupa emerytów i rencistów cieszyńskiego Koła wraz z członkami rodzin i sympatykami.

W spotkaniu uczestniczył Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego pan mgr Ludwik Kuboszek. Zarząd wojewódzki SE i RP w Katowicach tradycyjnie już reprezentował kol. Wilhelm Grudzień. W pierwszej części spotkania minutą ciszy uczczono pamięć tych którzy na „wieczną wartę” odeszli w roku 2017: Małgorzata Gazeł-Małysz i Władysław Zdejszy. W kolejnym punkcie wręczono legitymacje członkowskie dla nowo wstępujących do Stowarzyszenia. Następnie Prezes Koła - Józef Hanzel: w imieniu Zarządu Koła, własnym, Prezesa Zarządu Wojewódzkiego, Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie mł. insp. Leszka Machaczki oraz zaproszeni goście przekazali życzenia zebranym z okazji zbliżających się Świat i Nowego Roku. Również uczestnicy spotkania nawzajem przekazywali sobie życzenia, tradycyjnie łamiąc się opłatkiem. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

Tekst: Józef Hanzel Zdjęcia: Józef Żyła

 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET