ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     JASTRZĘBIE ZDRÓJ : Dzień Kobiet i nie tylko...    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

JASTRZĘBIE ZDRÓJ : Dzień Kobiet i nie tylko...

W dniu 12.03 br. w restauracji „Hawana” odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła Nr 13 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Jastrzębiu Zdroju za rok 2015. Minutą ciszy uczczono pamięć policjantów, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności.

Podczas zebrania podsumowano zeszłoroczne osiągnięcia i nakreślono działanie organizacyjne Zarządu na rok 2016. W części roboczej Ryszard Wiśniewski złożył sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej. Prezes Bogdan Żabiński oraz opiekun naszego koła Edward Krzysztofik złożyli życzenia wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet i każdej wręczyli słodki podarunek.

Następnie powitano nowych członków Stowarzyszenia, którzy odebrali legitymacje członkowskie. Zasłużonym działaczom wręczono medale ZW SEiRP w Katowicach i dyplomy gratulacyjne. Po części oficjalnej z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, niektórzy członkowie naszego Koła zostali obdarowani okazjonalnymi paczkami.

Dużym zaskoczeniem dla wszystkich była „gratis-niespodzianka” od kierownictwa restauracji „Hawana”, które zaprosiło na nasze spotkanie zespół muzyczny, abyśmy mogli jeszcze milej spędzić czas.

Tekst i foto: Renata Żabińska

 

 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET