ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     Ostatnie pożegnanie Ś.P. Zdzisława Smolaka    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Ostatnie pożegnanie Ś.P. Zdzisława Smolaka

W dniu 13 lipca 2017 r. pożegnaliśmy Ś.P. Zdzisława Smolaka, który w wieku 60 lat odszedł na wieczną służbę, przegrywając walkę z ciężką, nieuleczalną chorobą.

Nasz serdeczny kolega i przyjaciel asp.sztab. w stanie spoczynku Zdzisław Smolak był jednym z założycieli koła nr 27 SEiRP w Mysłowicach, w którym do końca swych dni aktywnie działał i służył innym. Przez wiele lat pełniąc funkcję I wiceprezesa dał się poznać jako dobry organizator, mający wiele pomysłów związanych z aktywizacją środowiska emerytów i rencistów policyjnych, za co wielokrotnie wyróżniany był najwyższymi odznaczeniami.

W ostatniej drodze Ś.P. Zdzisławowi towarzyszyło wiele osób. Wśród żegnających byli przedstawiciele różnych firm, z którymi niemal do ostatnich dni współpracował, lecz także wielka rzesza zwykłych szarych ludzi, którym przez całe swe życie pomagał.

W imieniu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Ś.P. kolegę Zdzisława Smolaka pożegnał prezes mysłowickiego koła SEiRP Mieczysław Skowron, podkreślając zasługi zmarłego nie tylko dla koła w Mysłowicach lecz także dla całego województwa śląskiego.

Żegnając Cię Zdzisławie wiemy jak bardzo będzie nam Ciebie brakowało.

 

Cześć

Twej pamięci

 

Z. Ziomka

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET