ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     GLIWICE : Wprowadzenie nowego komendanta    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

GLIWICE : Wprowadzenie nowego komendanta

W dniu 06 lipca 2016 r. odbyło się uroczyste wprowadzenie Komendanta Miejskiego Policji w Gliwicach, nadkom. Marka Bajcera którego dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, nadkom. Mariusz Krzystyniak. W uroczystym wprowadzeniu nowego szefa udział wzięli komendanci komisariatów, naczelnicy wydziałów i kierownicy komórek organizacyjnych KMP w Gliwicach , członkowie SEiRP w Gliwicach i przedstawiciele miast i gmin naszego powiatu oraz zaproszeni goście.

Następnie nowy Komendant Miejski Policji w Gliwicach nadkom. Mark Bajcer oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, nadkom. Mariusz Krzystyniak spotkali się w siedzibie naszego koła z Zarządem i Komisją Rewizyjną SEiRP. W trakcie spotkania rozmawialiśmy dalszej wspólnej współpracy. Prezes koła Henryk Mikosz na zakończenie spotkania wręczył Komendantom drobne upominki z logo naszego stowarzyszenia .

 

W.Zygała

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET