ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     CHORZÓW : Policyjny emeryt w służbie seniorom    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

CHORZÓW : Policyjny emeryt w służbie seniorom

Policyjny emeryt - nadkomisarz w stanie spoczynku inż. Ireneusz Pukowski został członkiem Chorzowskiej Rady Seniorów. Reprezentanci tej wyjątkowej grupy, będą mieli za zadanie pobudzić aktywność seniorów, połączyć pokolenia i głośno mówić o swych potrzebach, współpracując na co dzień z władzami miasta.

Ireneusz Pukowski jest członkiem Kola SEiRP w Chorzowie.

Od początku lutego tego roku Chorzowska Rada Seniorów rozpoczęła swoją działalność. W jej skład zostało wybranych 25 społeczników, w tym Ireneusz Pukowski, były naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Chorzowie, który został przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, jednej z 5 komisji statutowych rady. Głównym celem powstania takiej grupy jest aktywizacja chorzowskich seniorów oraz wspieranie i reprezentowanie potrzeb osób starszych poprzez ścisłą współpracę z władzami miasta, organizacjami i instytucjami.

Panu Ireneuszu Pukowskiemu serdecznie gratulujemy wyboru do Chorzowskiej Rady Seniorów, jednocześnie życzymy wielu sukcesów.

 

Justyna Dziedzic. Rzecznik Prasowy KMP w Chorzowie

 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET