Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     KOMUNIKATY    /     OBCHODY 1 0 1 ROCZNICY POWSTANIA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

OBCHODY 1 0 1 ROCZNICY POWSTANIA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ

 

                OBCHODY   1 0 1  ROCZNICY  POWSTANIA   SŁUŻBY  WIĘZIENNEJ   

 

W dniu 21.02.2020 r. w sali konferencyjnej Koła Terenowego Krajowego Związku Emerytów i Rencistów Służby Więziennej przy Areszcie Śledczym w Katowicach  odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 101 rocznicy powstania Służby Więziennej.Spotkaniu przewodniczył Przewodniczący wym.Koła- Stanisław Jaguś,który powitał zaproszonych gości:Prezydenta Miasta Katowice- Marcina Krupę,Posłankę na Sejm RP z PO- Ewę Kołodziej,Przewodniczącego FSSM RP- Zdzisława Czarneckiego,Prezesa ZOW SEiRP w Katowicach- Ryszarda Mędrzyka,Wiceprezes ZOW SEiRP w Katowicach- Ewę Macek, Przewodniczącego KZG  SEiR SW- Janusza Kwietnia,dyrekcje SW i wielu innych przedstawicieli instytucji,z którymi prężnie współpracuje wym.Koło oraz emerytów i rencistów Służby Więziennej.
Goście wręczyli Przewodniczącemu – Stanisławowi Jagusiowi listy gratulacyjne za dotychczasową współpracę,jednocześnie życząc pomyślności na dalsze lata.Były również odznaczenia i wyróżnienia  dla członków Koła,a także odznaczenia za dobrą współpracę dla Posłanki na Sejm RP-Ewy Kołodziej i Prezydenta Miasta Katowice- Marcina Krupy.
Miło było się spotkać i porozmawiać o dalszej współpracy z koleżankami i kolegami z Koła Terenowego KZEiR SW w Katowicach,a także z zaproszonymi gośćmi.Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i umożliwiło wymianę poglądów istotnych dla ruchu emeryckiego służb mundurowych.

Życzymy wszystkim pracownikom Służby Więziennej satysfakcji zawodowej z wypełnianych obowiązków oraz szacunku i pełnego zrozumienia społeczeństwa.
Zarządowi i Członkom Koła Terenowego KZ SEiR Służby Więziennej w Katowicach  dziękujemy za zaproszenie i życzymy dalszej dobrej współpracy,pomyślności,wielu wspaniałych inicjatyw na kolejne lata.

 


Opr.tekstu i zdjęcia
Ewa Macek

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET