ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2018    /     CZECHOWICE-DZIEDZICE: Majówka u " Francuza"    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

CZECHOWICE-DZIEDZICE: Majówka u " Francuza"

W dniu 26 maja br. tradycyjnie jak co roku zarząd Koła nr 14 w Czechowicach -Dz. zorganizował imprezę integracyjno - sportową , w urokliwych plenerach Bielskiego Parku Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji. Tym razem imprezę uświetniła liczna delegacja Koła SEIRP w Tychach na czele z jej prezesem Tadeuszem Szkarłatem. W sumie bawiło się 45 członków obu kół wraz z rodzinami.

Głównym punktem imprezy były zawody strzeleckie z broni pneumatycznej w konkurencji broń długa w pozycji stojącej. Do współzawodnictwa stanęły 5 osobowe drużyny z obu kół.

Po zakończeniu konkurencji strzeleckich, przy gorącym aplauzie wszystkich obecnych prezesi obu Kół Edward Lesiewicz i Tadeusz Szkarłat w obecności sędziego zawodów Leszka Gaszczyka, dokonali wręczenia pucharów medali oraz dyplomów dla najlepszych zawodników.

W łącznej punktacji drużynowej triumfowała reprezentacja Koła gospodarzy, natomiast w punktacji indywidualnej zwycięstwo odniósł reprezentant Koła Tychy : Mirosław GLUZA z wynikiem 92 pkt.

Pozostali zawodnicy pierwszej 5 -tki uzyskali następujące wyniki:

Leszek GASZCZYK - 91 pkt.

Edward STERNAL - 83 pkt.

Edward HEJŁA - 82 pkt.

Kazimierz BĄK - 81 pkt.

Po zakończeniu zawodów, wspólna biesiada i odnawianie dawnych znajomości a także planowanie przyszłych wspólnych przedsięwzięć w przyjacielskiej atmosferze trwało do późnych godzin wieczornych.


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET