Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     PIEKARY ŚL.:Dwadzieścia lat minęło     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

PIEKARY ŚL.:Dwadzieścia lat minęło

Piekarskie Koło nr 16 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, w tym roku obchodzi rocznicę 20 lecia założenia.

Z tej okazji w dniu 1 czerwca Zarząd Koła zorganizował uroczyste zebranie członków koła na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im.Wieczorka, na które zaproszono Prezydent Miasta Sławę Umińską-Duraj, Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich mł.insp.Marka Nowakowskiego, Jego zastępcę kom. Roberta Klimek, Przewodniczącego NSZZ Policjantów w Piekarach Śląskich asp.szt. Tomasza Jura, Prezesa ZW SEiRP w Katowicach Piotra Stypę i wiceprezesa Mieczysława Skowron, Prezesa Koła nr 19 w Lublińcu Krzysztofa Cieluch wraz z delegacją.

W trakcie spotkania Prezes Koła Piotr Budzyń przedstawił historię Koła, jego założycieli, kolejne zarządy, cele i osiągnięcia. Złożył wyrazy uznania, zasłużonym w rozwój koła członkom, wręczając pamiątkowe grawertony. Podziękował zaproszonym gościom za przychylność i wspieranie Koła. Następnie głos zabrali goście, składając wyrazy uznania za prowadzoną działalność, życzyli dalszych sukcesów i rozwoju.

Po oficjalnej części spotkania podzielono okolicznościowy tort, a biesiada przy wiejskim stole trwała kilka godzin. Był czas na wspomnienia, przejrzenie trzytomowej kroniki Koła i planowanie najbliższych działań. Pomysłów starczy co najmniej na następną dekadę.

 

Tekst Piotr Budzyń

Zdjęcia UM Piekary Śl , Paweł Dróżdż

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET