ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     JASTRZĘBIE ZDRÓJ: Jastrzębie Zdrój: Sezon 2015 już za nami…    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

JASTRZĘBIE ZDRÓJ: Jastrzębie Zdrój: Sezon 2015 już za nami…

Dla naszego koła był to bardzo pracowity czas. Zorganizowaliśmy szereg  imprez i spotkań, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i frekwencją uczestników. Spotkania integracyjne i wycieczki do Browarów Żywieckich, do Ostrawy z imprezą – integracyjną połączoną z grillem, spotkania okolicznościowe w „Hawanie” oraz Dymfoki w OSP w Zebrzydowicach, wycieczka dwudniowa do Zakopanego, kilka wyjść do kina na premierowe pokazy oraz wiele innych atrakcji. Czas i trud włożony w ich przygotowanie  był bezcenny, dlatego dziękujemy wszystkim tym, którzy dołożyli wszelkich starań, aby nasze koło mogło się rozwijać.

Zaangażowanie stowarzyszenia w różne przedsięwzięcia jest doceniana nie tylko przez naszych członków, ale również przez ZW SEIRP w Katowicach oraz zaprzyjaźnionych   Weteranów Policji z Czech z okręgu śląsko– morawskiego, a także OSP w Zebrzydowicach. Budując więź członkowską, mamy świadomość, jesteśmy potrzebni, działając na rzecz naszych kolegów i koleżanek.

Aktualnie możemy pochwalić się nowym pomieszczeniem dla zarządu koła, w KMP w Jastrzębiu Zdroju, jak również nowym banerem, Trzeba też wspomnieć, że mamy od niedawna swoje miejsce na Facebooku –  serwisie społecznościowym, który pomoże nam kontaktować się z innymi podmiotami, aby wymieniać się różnymi doświadczeniami i informacjami. Rok 2015 minął... Przed nami kolejny sezon i nowe wyzwania….

Tekst: Renata Żabińska

 

Projekt i wykonanie: InforpolNET