Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Siemianowice Koło Nr 31 - Dzień kobiet    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Siemianowice Koło Nr 31 - Dzień kobiet

8 Marca – Dzień Kobiet 2024. W tym roku w ramach rewanżu zaprosiło nas Koło

Nr 31 na wspólne świętowanie do Siemianowic Śląskich. Impreza odbyła się w Siemianowickim Domu Kultury „ZAMECZEK” przy ul. Oświęcimskiej 1 w Siemianowicach Śląskich. Członkinie Koła Nr 27 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

w Mysłowicach udały się więc na wycieczkę do malowniczego „Zameczku, gdzie zwiedziły piękną oranżerię i okalający „Zameczek” park, po czym bawiły się wraz z koleżankami z Koła Nr 31 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Siemianowicach Śląskich. Tym razem Seniorki wróciły wspomnieniami do lat 70-80 XX wieku. Wszystkie kreacje odzwierciedlały modę ówczesnego okresu. Stroje uzupełniał makijaż i nietuzinkowe fryzury.

Zabawę uświetniała muzyka z tamtych lat, przy dźwiękach której bawiły się wszystkie damy. Koleżanki świetnie przygotowały się do zabawy, zabłysnęły stylem i pomysłowością.

Wszystkie panie bawiły się świetnie jak na seniorki przystało, było sporo radości, uśmiechu i oderwania od spraw codziennych.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zabawa będzie jeszcze huczniejsza , być może

w innym miejscu, w innej epoce, ale w tym samym lub jeszcze większym gronie.

Tekst : Sylwia Romaniuk

Zdjęcia : Krzysztof Debudaj, Jacek Świderski.

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET