Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2019    /     Mysłowice:Walne zebranie.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Mysłowice:Walne zebranie.

Podsumowanie 2018 roku i plany na przyszłość

 

19 marca 2019 r. w siedzibie Koła Nr 27 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Mysłowicach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła, na które licznie przybyli członkowie i sympatycy Stowarzyszenia.

Na samym początku obrad uczczono chwilą ciszy Koleżanki i Kolegów, którzy odeszli na tzw. „wieczną służbę” oraz policjantów, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Podczas Zebrania podsumowano realizację zadań w minionym 2018 roku oraz przedstawiono kierunki działania na ten rok.

Wśród zaproszonych gości byli Ryszard Mędrzyk, prezes Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Katowicach oraz Stanisław Wszołek, dyrektor firmy „Diagno – Test” w Mysłowicach- wieloletni przyjaciel i sympatyk Stowarzyszenia, a od ubiegłego roku członek naszego Koła.

Zebraniu przewodniczył Mieczysław Skowron - prezes Zarządu Koła, który przedstawił sprawozdanie z działalności Koła za miniony rok oraz plan pracy na rok bieżący.

Ze stanem finansów Zarządu Koła uczestników Zebrania zapoznała Irena Rembek – skarbnik, przedkładając jednocześnie preliminarz budżetowy na 2019 rok.                                Z wnioskami z przeprowadzonej kontroli działalności Koła oraz projektem regulaminu pracy Komisji Rewizyjnej zapoznał obecnych Ryszard Padewski – przewodniczący Komisji.

Po dyskusji, wymianie poglądów na zasadnicze tematy, sprawozdania oaz plany pracy na rok bieżący zostały w wyniku głosowania przyjęte przez Zebranie.

Oprócz spraw organizacyjnych ważnymi punktami Zebrania było wręczenie legitymacji członkowskich, okolicznościowych medali, dyplomów za aktywność i zaangażowanie w pracy na rzecz Stowarzyszenia.

 

Tekst:  Mieczysław Skowron

Zdjęcia: Ryszard Padewski

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET