Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Mysłowice: Dzień Kobiet    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Mysłowice: Dzień Kobiet

Święto Kobiet w Stowarzyszeniu Emerytów Policyjnych w Mysłowicach

 

10 marca 2020 r. Zarząd Koła Nr 27 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Mysłowicach zorganizował spotkanie z okazji ”Dnia Kobiet” z Paniami należącymi do Stowarzyszenia, aby podziękować im za trud i zaangażowanie w działalność nie tylko na rzecz Stowarzyszenia, ale również za pracę na wielu płaszczyznach codziennego życia.

Spotkanie prowadził Mieczysław Skowron, prezes Zarządu Koła. Miało ono uroczysty charakter i odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia w Mysłowicach przy ul. Świerczyny 72.

 

Najlepsze życzenia, kwiaty, upominki i symboliczny poczęstunek to wyrazy wdzięczności za cierpliwość, niezawodność, wsparcie dla mężczyzn oraz pomoc w rozwiązywaniu wielu nie łatwych problemów dnia codziennego. Pamiętajmy o nich zawsze, nie tylko od święta.

 

Szanowne Panie, wszystkiego najlepszego w każdym miejscu i czasie. Niech każdy kolejny dzień przynosi Wam szczęście i radość oraz nadzieję na lepsze jutro.

Mimo wielu przeciwności losu czyńcie te świat lepszym i piękniejszym.

 

Tekst i zdjęcie: Mieczysław Skowron

 

Projekt i wykonanie: InforpolNET