ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     CZECHOWICE-DZIEDZICE: Spotkanie opłatkowe.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

CZECHOWICE-DZIEDZICE: Spotkanie opłatkowe.

             W dniu 15 grudnia br. w restauracji "U Hatali" odbylao się tradycyjne spotkanie przedświąteczne członków Koła nr 14 w Czechowicach -Dz. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Z-ca Komendanta Komisariatu Policji podisnp. Sławomir Walczak,prezes Koła SEIRP w Tychach Tadeusz Szkarłat wraz z małzonką. oraz sympatyk Koła  właściciel strzelnicy  - Pan Jan Francuz z małżonką.  Jego zaproszenie podyktowane było chęcia uhonorowania za wieloletnie wsparcie przy organizacji imprez integracyjnych w kole.  Prezes Edward Lesiewicz  wyraził podziekowanie w imieniu Zarządu oraz wręczył dyplom uznania oraz pamiątkową statuetką z logo Stowarzyszenia i dedykacją.

          Oprócz wzjemnego złożenia sobie życzen i podzielenia opłatkiem była też okazja do przekazania przez prezesa najświeższych informacji z odbybtego dzień wcześniej posiedzenia Zarządu Wojewódzkiego w Katowicach. Po części oficjalnej  i  kolacji na którą podano tradycyjnego karpia  - do późna toczyły się rozmowy  na tematy prywatne ale także związane z aktualną sytuacją emerytów w województwie i w kraju.

           W trakcie spotkania wyłożone były listy poparcia dla inicjatywy OKIU  na których obecni złozyli podpisy.

Tekst: E.Lesiewicz

Zdjęcia: Leszek Zięba

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET