ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     GLIWICE : Zebranie sprawozdawcze.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

GLIWICE : Zebranie sprawozdawcze.

 

W dniu 15 stycznia 2016 r. w auli KMP w Gliwicach odbyło się zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych które poprowadził prezes koła Henryk Mikosz. Uczestniczyli również Komendant Miejski Policji w Gliwicach insp. Dariusz Augustyniak, prezes honorowy Zarządu Głównego SEiRP Henryk Borowiński, prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach Piotr Stypa oraz wiceprezes Edward Krzysztofik, a także prezesi kół SEiRP z Zabrza i Bytomia Marek Adamczyk i Leszek Brejt. Odznaki honorowe ZW SEiRP wręczono Izabeli Średzińskiej oraz Wiesławowi Jamińskiemu a medal za Zasługi dla Stowarzyszenia otrzymała Zofia Belka.

W części roboczej omówiono sprawozdanie z działalności koła w 2015 r. oraz założenia na rok 2016. Po zakończeniu oficjalnej części zebrania jego uczestnicy udali się do siedziby koła gdzie kontynuowano spotkanie oraz dyskusję.

 

 

W.Zygała

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET