ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     KATOWICE: Podsumowanei zbiórki podpisów pod Teatrem Śląskim.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

KATOWICE: Podsumowanei zbiórki podpisów pod Teatrem Śląskim.
 
Podsumowując całe przedsięwzięcie zbierania podpisów poparcia dla Ogólnopolskiego Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej   należy stwierdzić,że w    dniach:
04, 06, 08,11,15 i 18 grudnia 2017 r. w Katowicach, przy Teatrze Śląskim/ w namiocie wypożyczonym przez wspierający nas Komitet Obrony Demokracji, /   Koło Miejskie SEiRP w Katowicach jako organizator zebrał ich ponad 1.130. Dodając do tego  800 podpisów  na wykazach  dostarczonych przez osoby  nas wspierające,   -   podsumowaliśmy akcję liczbą  ponad 2000 podpisów.
 Należy stwierdzić,że wym.zbiórki były bardzo pozytywnie odebrane przez obywateli zarówno starszych jak i młodszych.  Należą się szczególne podziękowania dla wszystkich osób,które nas wsparły i które nie mogą pogodzić się z łamaniem Konstytucji i praw nabytych/emerytur i rent/ mundurowych.
Kolejne podziękowania wsparcia naszej OIU kierujemy do Posłów na Sejm RP z PO -
Ewy Kołodziej, Marka Wójcik, członków SLD, Zarządu KOD w Katowicach, Dyrekcji CZK
w UM w Katowicach, Prezesa KM SEiRP w Katowicach- Ryszarda Purzyńskiego.
Jako Śląski Koordynator Komitetu Protestacyjnego Emerytów i Rencistów Policyjnych chciałabym podziękować wszystkim Koleżankom i Kolegom,którzy mimo zimowej pogody wsparli nas aktywnie w dyżurach, a szczególnie Przewodniczącemu Zgromadzenia- Krzysztofowi Buchacz.
Mam ogromną satysfakcję,że z tak odpowiedzialnymi i zaangażowanymi Koleżankami i Kolegami mam zaszczyt współpracować.Sądzę,że ten wysiłek przyniesie wkrótce dla nas represjonowanych zwycięstwo, a pow.przedsięwzięcie  przyczyni się do obrony   Godności ,Honoru i Dobrego Imienia  Wszystkich Mundurowych.
Śląski Koordynator Emerytów i Rencistów Policyjnych
Ewa Macek
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET