Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z prac Zarządu Wojewódzkiego    /     Tomasz Michuki odchodzącego z KWP Katowiceekt     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Tomasz Michuki odchodzącego z KWP Katowiceekt

 

Szanowny Pan

inspektor dr Tomasz Michułka

 

Komendant

Wojewódzki Policji

w Katowicach

 

Szanowny Panie Komendancie !

 

Mija czas Pańskiej służby na rzecz społeczeństwa Województwa Śląskiego. Były to miesiące pełne poświęceń i ciężkiej, odpowiedzialnej pracy. Tego wymaga praca na jakże odpowiedzialnym stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji. Praca wymagająca olbrzymiej siły charakteru i wiary w zamierzony cel. Tym celem było dla Pana bezpieczeństwo mieszkańców naszego województwa. Zawsze reprezentował Pan swoją osobą wszystkie cechy, jakimi powinien okazywać się wzorowy oficer Policji.

 

W imieniu Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Katowicach pragnę z całego serca podziękować Panu za współpracę, za szacunek do emerytów i rencistów policyjnych, wyrażając jednocześnie wielkie uznanie dla Pana służby w okresie pełnienia funkcji na tak zaszczytnym stanowisku jakim jest Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach.

 

Panie Komendancie !

 

Zdając sobie sprawę jak wiele trudu i poświęcenia należało włożyć, by sprostać tak ciężkiej i odpowiedzialnej służbie, życzę Panu dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech nowy rozdział w dalszej służbie przyniesie Panu wiele zadowolenia, satysfakcji i osobistego szczęścia.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP

w Katowicach

 

insp. Policji w st. spocz. Mieczysław Skowron

 

Katowice, 20 czerwca 2024 r.

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET