ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     CZECHOWICE-DZ. : Zebranie sprawozdawcze i Dzień Kobiet.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

CZECHOWICE-DZ. : Zebranie sprawozdawcze i Dzień Kobiet.

W dniu 11  marca br. w Kole nr 14 w Czechowicach Dziedzicach odbyło się walne zebranie sprawozdawcze   połączone z uroczystymi obchodami Dnia Kobiet.

Przed rozpocząciem części oficjalnej  zebrani powitali 3  nowych członków koła  :  Kazimierza Bąka . Jana Mleczko i Dariusza Trendel którzy odebrali z rąk prezesa legitymacje członkowskie.

W części roboczej zebrania  prezes Edward Lesiewicz przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu za rok 2016, skarbnik Mariusz Toboła omówił stan finansów koła a przewodniczący komisji rewizyjnej Jerzy Wierzejski  wyniki przeprowadzonych kontroli. Po dyskusji nad sprawozdaniami, w trakcie której zebrani zapoznani zostali z projektami Planu Pracy i Preliminarza Budżetu na rok 2017 - w głosowaniu, zebranie  przyjęło sprawozdanie zarządu oraz  zaakceptowało oba dokumenty.

Jak co roku w okresie rozliczeń podatkowych prezes Lesiewicz zwrócił sie z apelem o deklarowaniu odpisu jednego procenta podatku na rzecz   SEIRP. Przedstawił obowiązujące w tym roku ułatwienia polegające na uproszczonej procedurze skorzystania z oświadczenia PIT-OP oraz  jak w roku ubiegłym zaoferował członkom koła pomoc w rozliczeniu formularzy PIT metodą online, przy pomocy aplikacji E-Deklaracja.

 W wolnych wnioskach zgłoszone zostały propozycje organizacji  imprez integracyjnych i kulturalnych oraz dwudniowej wycieczki w okresie letnim. 

           Po zakończeniu części oficjalnej,  tradycyjnie do późnych godzin wieczornych w miłej atmosferze i przy dzwiękach muzyki  głównymi bohaterkami imprezy były obchodzące swoje święto - Panie.

Tekst E. Lesiewicz zdjęcia L. Zięba

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET