Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Czechowicach -Dziedzicach : Uroczyste spotkanie świąteczno–noworoczne    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Czechowicach -Dziedzicach : Uroczyste spotkanie świąteczno–noworoczne

W dniu 11 grudnia br, w sali Złota Korona w Czechowicach -Dziedzicach odbyło się uroczyste spotkanie świąteczno–noworoczne członków Koła Nr 14 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Ograniczenia administracyjne dotyczące zgromadzeń , spowodowane zagrożeniem epidemicznym, znacząco zahamowały działalność Koła w ostatnich dwóch latach. Spotkanie to było zatem pierwszym i ostatnim w tym roku zebraniem walnym Koła, pozwalającym poza aspektem świateczno -noworocznym ,uczynić także zadość wymogom Statutu w zakresie przedstawienia sprawozdań Zarządu oraz przyjęcia planu pracy na rok następny.

W swoim wystąpieniu Prezes Edward Lesiewicz podkreślił jeszcze jeden szczególny akcent spotkania jakim był przypadający w mijającym roku , jubileusz XXV lecia istnienia Koła. Z tej okazji na dużym ekranie wyświetlona została prezentacja dokumentująca najważniejsze momenty z historii działania Koła. Część nowych członków mogła poznać historię działań Koła nie tylko w wymiarze formalnym ale także upamiętnione na zdjęciach imprezy integracyjne , sportowe i kulturalne.

Na zakończenie formalnej części zebrania Prezes w imieniu własnym i Zarządu złożył obecnym z okazji zbliżających się Świat, serdeczne życzenia zdrowia i szczęśliwego przetrwania pandemii oraz zachowania sił i ochoty do kontynuowania dalszej działalności w Stowarzyszeniu w nadchodzący, 2022 roku.

Podczas uroczystej kolacji, trwającej do późnych godzin wieczornych, panowała swobodna, i miła atmosfera, będąca okazją do wielu rozmów i wspomnień minionych 25 lat istnienia Koła.

 

Tekst i zdjęcia E.Lesiewicz

 

 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET