ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     MYSŁOWICE : Aktywni zawsze razem… .    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

MYSŁOWICE : Aktywni zawsze razem… .

26 listopada 2016 r. w godzinach popołudniowo – wieczornych w Mysłowickim Ośrodku Kultury w Mysłowicach, Stowarzyszenie „Aktywni Razem” z Mysłowic zorganizowało biesiadę piwną, która miała barbórkowy charakter. Biesiada była okazją do złożenia życzeń przez zaproszonych gości z okazji kolejnych „urodzin” Stowarzyszenia, które ogółem liczy ponad 600 członków, a przewodniczy mu Pani Stefania Kozioł.

W zabawie biesiadnej emerytom towarzyszyli zaproszeni goście, m. in.: poseł na Sejm Wojciech Król, prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok, przewodniczący Rady Miasta Mysłowice Grzegorz Łukaszek, dyrektor MOPS Sylwia Komraus oraz prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Mysłowicach Mieczysław Skowron.

W biesiadny nastrój wpleciony został również akcent świąteczny. Panie ze stowarzyszenia przygotowały własnoręcznie wykonane ozdoby z kolorowych cekinów, które jako cegiełki zasiliły budżet stowarzyszenia. Zabawa w barbórkowym nastroju trwała do późnych godzin wieczornych.

Warto zaznaczyć, że Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Mysłowicach współpracuje ze stowarzyszeniem „Aktywni Razem” nie tylko na poziomie wzajemnych kontaktów, ale także na forum Mysłowickiej Rady Seniorów.

 

Tekst: Mieczysław Skowron

Zdjęcia: Danuta Sowa

 

 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET