ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2018    /     PIEKARY ŚLĄSKIE : Diamentowe Gody    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

PIEKARY ŚLĄSKIE : Diamentowe Gody

Przeżyli z sobą 60 lat, nadal się kochają, idąc przez życie mocno się wspierają, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, pewni siebie, to Helena i Eugeniusz Gorzędowscy, którzy 22 maja 2018 r. obchodzili swoje Diamentowe Gody.

Eugeniusz Gorzędowski wstąpił do Milicji Obywatelskiej w 1959 roku i do 1981 roku służył w wydziale kryminalnym. Do SEiRP wstąpił w 1997 roku, cały czas aktywnie uczestniczy w życiu naszego Koła. Jubilaci wychowali dwoje dzieci i doczekali się pięciorga wnucząt oraz pięciorga prawnucząt.

Okrągła rocznica pożycia małżeńskiego to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla samych jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. W miniony wtorek, aż 14 par z Piekar Śląskich zostało nagrodzonych za swoją wytrwałość oraz świadectwo wzajemnej miłości i cierpliwości.

Małżonkowie z rąk prezydent Sławy Umińskiej-Duraj otrzymali pamiątkowe dyplomy i kwiaty.

W imieniu Stowarzyszenia wręczyliśmy Jubilatom list gratulacyjny i bukiet kwiatów dołączając życzenia długich lat życia w zdrowiu i szczęściu.

Zdj. UM Piekary Śl

 

 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET