ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     TYCHY : „PIKNIK WETERANA” W Paprocanach    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

TYCHY : „PIKNIK WETERANA” W Paprocanach

W piątkowe popołudnie, 15 lipca 2016 r. przy „zamówionej” pogodzie kilkudziesięciu członków Koła nr 3 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Tychach wraz z rodzinami spotkało się na terenie Kompleksu Sportowego MOSiR nad jeziorem Paprocańskim, na pierwszym „Pikniku Weterana”, zorganizowanym z okazji Dnia Seniora Policyjnego. Wśród zaproszonych gości byli: mł. insp. Sławomir Wojtylak, zastępca komendanta miejskiego policji w Tychach, insp. w st .spocz. Edward Lesiewicz wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach, asp. sztab. Marcin Wróbel przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów oraz st. ogn. poż. w st. spocz. Krzysztof Rybicki Prezes Zarządu Koła nr 4 Związku Emerytów i Rencistów Państwowej Straży Pożarnej.

Okolicznościowe przemówienie wygłosił Prezes Zarządu Koła Tadeusz Szkarłat, który następnie powitał zaproszonych gości oraz wszystkich uczestników spotkania przekazując życzenia z okazji Dnia Seniora Policyjnego i zbliżającego się Święta Policji. Po wystąpieniach zaproszonych gości odbyła się uroczystość wręczenia legitymacji członkowskich 9 nowoprzyjętym członkom Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych z naszego Koła.

Po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia nastąpiła część integracyjna, w trakcie której uczestnicy spotkania zostali poczęstowani przez miłe i ładne hostessy Patrycję i Olę smacznymi bieruńskimi „kołoczami” i kawą oraz daniem obiadowym dostarczonym przez firmę cateringową „Bistro Karlik”. Dużym popytem cieszyły się ogórki ukiszone przez małżonkę prezesa Koła, Krystynę, natomiast sekretarz Koła, Stanisław Duszyński wraz z małżonką Anną, przygotowali do ogórków smaczny smalec. Oprócz tych smakołyków można było spożyć tradycyjne krupnioki i kiełbasę z grilla, nie zabrakło piwa z beczki. Oprawę muzyczną zapewnił sympatyk naszego Koła. Zenek Stankiewicz, którego granie na organach i śpiew „porwał” do tańca prawie wszystkich uczestników, a obecne na Pikniku panie nie miały możliwości nawet chwili wytchnienia, ze względu na „kolejkę” chętnych do tańcowania.

Zadowoleni i w dobrych nastrojach zakończyliśmy spotkanie.

 

T.Szkarłat & S.Duszyński

Foto: S.Duszyński & Patrycja Szkarłat                  

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET