ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2018    /     MYSŁOWICE: Obchody 10 lecia Koła.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

MYSŁOWICE: Obchody 10 lecia Koła.

Jubileusz 10-lecia koła nr 27 SEiRP w Mysłowicach

 

W dniu 27 kwietnia 2018 r. w restauracji "BRAKS" odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 10-lecia koła terenowego nr 27 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Mysłowicach.

W uroczystościach oprócz członków koła uczestniczyło wielu zaproszonych gości, wśród których byli Wojciech Król poseł na Sejm RP obecnej kadencji, Zdzisław Czarnecki Prezydent Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP, Piotr Stypa Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP

w Katowicach, Jacek Jędryszek skarbnik Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach, asp. sztab. Michał Szczęśniak przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów, mł. insp. Roman Fitrzyk I zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach, Grzegorz Brzoska I wiceprezydent miasta Mysłowice, Grażyna Haska redaktor tygodnika "Co tydzień" oraz Stanisław Wszołek Dyrektor Ośrodka Szkoleń Zawodowych "Diagno-Test" w Mysłowicach.

W części oficjalnej obchodów która odbywała się w asyście sztandaru Stowarzyszenia, Prezes koła Mieczysław Skowron zapoznał obecnych z historią oraz głównymi obszarami działalności koła oraz podziękował wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wnieśli swój wkład w jego powstanie

i dotychczasową działalność.

Najbardziej zasłużonych członków oraz sympatyków koła uhonorowano odznaczeniami i dyplomami zarządu głównego i wojewódzkiego Stowarzyszenia, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal jubileuszowy.

Wśród podziękowań i gratulacji przekazanych przez obecnych na jubileuszu gości, odczytano również list gratulacyjny od Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Antoniego Dudy.

Nie zapomniano również o tych koleżankach i kolegach którzy odeszli na "wieczną służbę", czcząc ich pamięć chwilą ciszy.

Część nieoficjalna obchodów to degustacja potraw oraz zabawa przy muzyce mechanicznej.

Bardzo miłą niespodzianką dla uczestników spotkania był okolicznościowy tort przygotowany z tej okazji przez firmę "BRAKS".

 

Zbigniew Ziomka

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET