ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     MYSŁOWICE : Obchody Dnia Seniora Policyjnego     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

MYSŁOWICE : Obchody Dnia Seniora Policyjnego

W dniu 26 sierpnia 2016 r. w restauracji "Spacerowa 21" w Mysłowicach-Wesołej spotkali się emeryci i renciści policyjni, by jak co roku uroczyście uczcić "Dzień Seniora Policji". W spotkaniu uczestniczyli uprawnieni emeryci i renciści z mysłowickiego koła SEiRP oraz Edward Lasok - prezydent miasta Mysłowice.

Po przywitaniu i krótkim podsumowaniu osiągnięć koła, najbardziej zasłużonym koleżankom i kolegom wręczono odznaki "Za zasługi dla SEiRP" z dyplomem oraz honorowe odznaki Zarządu Wojewódzkiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się Zdzisława Stoksik, Janusz Masłowski, Aleksander Tarka oraz Ryszard Padewski.

Chwilą ciszy uczczono pamięć koleżanek i kolegów, którzy w tym roku odeszli na tzw. "wieczną służbę".

Część nieoficjalna uroczystości to degustacja potraw i wypieków, zabawa przy muzyce mechanicznej oraz rozmowy i wspomnienia z czasów służby. W zgodnej opinii uczestników, tego typu spotkania są zawsze oczekiwane przez środowisko gdyż integrują emerytów i rencistów policyjnych oraz ich rodziny.

Tekst i zdjęcia Zbigniew Ziomka

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET