Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     SEiRP Koło nr 26 w Cieszynie - spotkanie przedświąteczne    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

SEiRP Koło nr 26 w Cieszynie - spotkanie przedświąteczne

SEiRP Koło nr 26 w Cieszynie - spotkanie przedświąteczne.

 

W dniu 16.12.2022r , z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się dużymi krokami Nowego Roku 2023, w restauracji „TRZECH BRACI” odbyło się spotkanie przedświąteczne członków Koła nr 26 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Cieszynie wraz z rodzinami. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie insp. Jacek Stelmach.

 

Zebranych przywitał Prezes Koła – Krzysztof Kobielusz, po czym złożył wszystkim obecnym serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne. Następnie uczestnicy spotkania przekazali sobie wzajemne życzenia. Podczas spotkania uroczyście wręczono legitymację nowemu członkowi koła. Uczczono także minutą ciszy zmarłych członków koła.

 

Po tej krótkiej części oficjalnej wszyscy zebrani przystąpili do wspólnej biesiady. Spotkanie tradycyjnie już upłynęło w miłej, wesołej i przyjaznej atmosferze.

 

Tekst: K.Kobielusz

Zdjęcia: A.Kobielusz

 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET