Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Zebranie Koła Nr 27 SEiRP w Mysłowicach    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Zebranie Koła Nr 27 SEiRP w Mysłowicach

Zebranie Koła Nr 27 SEiRP w Mysłowicach

 

29 czerwca 2021 r. odbyło się Zebranie Koła za okres obejmujący dwa kolejne lata. W 2020 r. pomimo podjęcia 2 prób, wiosną i jesienią, nie udało się zrealizować tego przedsięwzięcia z uwagi na pandemię.

Podczas Zebrania przejęto w formie uchwał stosowne sprawozdania oraz dokumenty do realizacji w bieżącym roku. Wręczono legitymacje członkowskie oraz okolicznościowe medale. Uczczono chwilą ciszy zmarłych emerytów i rencistów policyjnych oraz policjantów poległych na służbie.

Przedyskutowano wiele zadań, w tym organizację Dnia Seniora Policji, którego obchody zaplanowano na 21 sierpnia 2021 roku; organizację 4. dniowej wycieczki w Bieszczady w okresie 16 – 19 września b. r.; realizację wycieczki na grzybobranie w rejon lasów lublinieckich na przełomie września i października b. r.; uroczyste spotkanie opłatkowe z udziałem jubilatów i zaproszonych gości w grudniu b. r. Ponadto w planie jest 2. dniowa wycieczka do Wrocławia najprawdopodobniej w październiku tego roku.

Plany jak widać są ambitne i najprawdopodobniej zostaną zrealizowane, o ile kolejna fala pandemii w tym nie przeszkodzi.

Reasumując, długo oczekiwane spotkanie podczas Zebrania z Koleżankami i Kolegami przyniosło wiele korzyści natury emocjonalnej, towarzyskiej, a w konsekwencji integracyjnej.

 

 

Tekst: Alina Skowron

Zdjęcia: Ryszard Padewski

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET