Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2019    /     CZECHOWICE-DZ. : Spotkanie świąteczno noworoczne    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

CZECHOWICE-DZ. : Spotkanie świąteczno noworoczne

  W dniu 14 grudnia br. w restauracji  ZŁOTA KORONA  odbylo się tradycyjne spotkanie przedświąteczne członków Koła nr 14 w Czechowicach -Dz. wraz z małzonkami. Wśród zaproszonych gości znaleźli się :I Wiceprezes  Zarządu Oddziału Wojewódzkiego SEIRP w Katowicach Ryszard PURZYŃSKI, Prezes   Koła SEIRP w Tychach Tadeusz SZKARŁAT  oraz prezes Koła w Bielsku Białej Aleksander CEGIELSKI.

          Oprócz wzjemnego złożenia sobie życzen   była też okazja do przekazania przez prezesa LESIEWICZA najświeższych informacji o wydarzeniach roku 2019 ważnych z punktu widzenia funkcjonowania Stowarzyszenia a w tym także naszego Koła. Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie legittymacji 13 tu nowym członkiniom Koła  a także zgodnie z paroletnią juz tradycją , uhonorowanie dyplomami pamiątkowymi  jubilatów : Waleriana OLEK  z okazji ukończenia 60 lat zycia ,, Zdzisława HARASIA -  75  i Jana BUDNIOKA  - 70 lat życia.

Uczestnicy z dużym zainteresowaniem  zapoznali się także z wyłożoną zaktualizowaną Kroniką Koła.  Po części oficjalnej  i  kolacji na którą podano tradycyjnego karpia  - do późna toczyły się rozmowy  na tematy prywatne ale także związane z aktualną sytuacją emerytów w województwie i w kraju.

 Tekst/Zdjęcia: E.Lesiewicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET