ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kraju...    /     Archiwum 2018    /     Spotkanie z Prezydentem Komorowskim.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Spotkanie z Prezydentem Komorowskim.

W dniu 23 marca 2018 r. Pan Prezydent RP - Bronisław Komorowski spotkał się w Warszawie/ w swoim biurze/ z wdowami, osobą niepełnosprawną, żonami i matkami osób niepełnosprawnych, służb mundurowych.W spotkaniu uczestniczyły Posłanki na Sejm RP z Platformy Obywatelskiej-Pani Mirosława Nykiel i Pani Ewa Kołodziej a także wiceprezes Zarządu Koła Miejskiego SEIRP w Katowicach Ewa Macek.

Wielkie podziękowania należą się wym Posłankom, za jego zorganizowanie.

Z wielką uwagą Pan Prezydent RP- Bronisław Komorowski wysłuchał poszczególnych historii wym.osób represjonowanych Ustawą z 16 grudnia 2016 r., które szczegółowo opowiedziały o tym wszystkim,co je ostatnio spotkało i o walce, jaką toczą, aby zmienić tę represyjną Ustawę, niezgodną z prawem i Konstytucją RP .

Pan Prezydent wraz z Mażonką- Panią Prezydentową -Anną Komorowską zapewnili, że na wszelkich spotkaniach będą informować różne środowiska o niesprawiedliwej represji,jaka spotkała emerytów,rencistów-inwalidów, wdowy i sieroty służb mundurowych ze strony partii rządzącej, która uchwaliła tę haniebną Ustawę.

Delegaci służb mundurowych podziękowali serdecznie za spotkanie i wsparcie ze strony Pana Prezydenta RP- Bronisława Komorowskiego oraz Pani Prezydentowej- Anny Komorowskiej.

Tekst ;  Ewa Macek

 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET