Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Czechowice Dziedzice koło nr14 - majówka    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Czechowice Dziedzice koło nr14 - majówka

Sierpniowa „Majówka „ w Kole nr 14 w Czechowicach -Dziedzicach.

 

Po prawie półtorarocznym zawieszeniu spotkań ogólnych Kola , w związku z pandemią , w dniu 28 sierpnia br. zarząd Koła nr 14 w Czechowicach -Dz. zorganizował imprezę integracyjno - sportową , w urokliwych plenerach Bielskiego Parku Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji , na której bawiło się ponad 40 uczestników a wśród nich także zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych kół w Tychach i Bielsku Białej .

Zespół strzelecki naszego koła pod nadzorem kolegi Leszka GASZCZYKA posiadającego uprawnienia sędziowskie, przygotował w formie rekreacyjnej a więc dostępnej dla każdego uczestnika spotkania, zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej ma dystansie 10 metrów oraz pokaz treningowy strzelania do rzutków. Obie propozycje wzbudziły duże zainteresowanie a na zwycięzców w strzelaniu z karabinka pneumatycznego czekały dyplomy z tytułem „Snajper roku 2021”

Uroczystego wręczenia dyplomów dokonał prezes Kola Edward Lesiewicz i tak:

  • wśród panów tytuł zdobył Mariusz TOBOŁĄ

  • a wśród pań Zosia RAMS.

 

Miłym akcentem tego spotkania było wręczenie tradycyjnych dyplomów okolicznościowych ( także zaległych ) dla jubilatów kończących 70 i 75 rok życia. Otrzymali je Edward LESIEWICZ ( 70 lat)

Oskar MICHNIK i Ernest WALASZCZYK ( 75 lat)

 

Prezes dziękując za przybycie i uczestnictwo poinformował o najważniejszych wydarzeniach z życia Stowarzyszenia w ostatnim roku, a także zapowiedział odbycie oficjalnego walnego zebrania Koła w dniu 11 grudnia br.

 

Dalsza część spotkania tradycyjnie toczyła się przy muzyce i degustacji poczęstunku, a po tak długiej przerwie w spotkaniach, tematów do rozmów nie brakowało.

 

Spotkanie zakończyło się w późnych godzinach wieczornych przy nadspodziewanie pięknej pogodzie.

 

 

 

Tekst E. Lesiewicz / Zdjęcia M. Toboła.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET