ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     JASTRZĘBIE ZDRÓJ: Spotkanie przedświąteczne     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

JASTRZĘBIE ZDRÓJ: Spotkanie przedświąteczne

Okres przedświąteczny to magiczny czas, nawiązujący do tradycji Bożego Narodzenia, dający okazję do przeżywania niezwykłego wrażeń i wzruszeń. Dlatego w Jastrzębiu-Zdroju, w kinie „Centrum”, w miesiąc po premierze słynnej komedii romantycznej, członkowie i sympatycy oraz zaproszeni goście naszego Koła mogli obejrzeć wspólnie film, w reżyserii Macieja Dejczera pt. „Listy do M 2”.

Opowiadający o tym, że Miłość jest najpiękniejszym prezentem, nie tylko na święta, a wyjątkowy dzień w roku odkrywa siłę miłości, nadziei i przebaczenia… Kolejnym filmem wyświetlonym dla nas tego dnia była „Agnieszka” Tomasza Rudzika, utwór przedstawiający życie współczesnej kobiety po przejściach.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były okazją do składania sobie życzeń zdrowia i pomyślności, także w nadchodzącym 2016 roku.
Tekst i foto: Renata Żabińska

 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET