ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     MYSŁOWICE : Walne zebranie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

MYSŁOWICE : Walne zebranie

W dniu 28 marca 2017 r. w siedzibie koła terenowego SEiRP w Mysłowicach odbyło się walne zebranie członków, podsumowujące realizację zadań w minionym 2016 r.

Zebraniu przewodniczył Mieczysław Skowron - prezes koła, który przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu za miniony rok oraz plan pracy na bieżący 2017 r.

Sprawozdanie finansowe koła za 2016 r. oraz preliminarz budżetowy na 2017 r. przedstawiła Irena Rembek - skarbnik koła, a wnioski z pracy Komisji Rewizyjnej jej przewodniczący Ryszard Padewski. Po dyskusji, sprawozdania oraz plany pracy przyjęte zostały jednogłośnie, co świadczy o właściwie realizowanych kierunkach i obszarach działalności koła.

Oprócz spraw organizacyjnych tradycyjnie chwilą ciszy uczczono pamięć koleżanek i kolegów, którzy w ostatnim czasie odeszli na tzw. "wieczną służbę" oraz omówiono podjęte dotychczas i planowane w przyszłości przez Federację Służb Mundurowych RP działania, w związku z wejściem w życie tzw. ustawy dezubekizacyjnej.

Ważnymi punktami zebrania było wręczenie legitymacji nowoprzyjętym członkom stowarzyszenia oraz apel o przekazywanie 1% od podatku dochodowego na fundusz pożytku publicznego SEiRP, co wykorzystane zostanie na pomoc dla najbardziej potrzebujących.

 

Zbigniew Ziomka

 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET